REKLAMY SEM
!Náběr Affs ZDE!
Prosím o hlas pro Denii* a Filip(Fifi) TADY díky :)

Style by me

Style by me 7

30. července 2011 v 13:12 | Denii*
Po delší době tu je style by me.Chtěla jsem nějaký kousek oblečení s květinovým vzorem a našla jsem tyhle krásné šaty.K tomu to úžasné psaníčko,květinové brýle,balerínky a černé náušnice :) Líbí se vám?Pište do komentářů váš názor ;)

Looklet 7-Magic beauty

30. července 2011 v 12:19 | Denii*
Tady je další outfit do soutěže.Mohli jsme udělat co chceme tak jsem něco vykutila.Myslím že to je docela dobré :) Nechtěla jsem to mít moc přeplácané.Sice se ty boty k tomu zezadu nehodí ale to už je detail :D Co myslíte vy?

Looklet 6-Secretary

8. července 2011 v 10:33 | Deňulíí
Teď jsem si ještě vzpomněla že musím udělat do VMS(velké módní soutěže) outfit pro sekretářku.Měla jsem to už rozdělané takže jsem k tomu rychle ještě něco přidala a odeslala to :) Takže jestli se chcete podívat jak to vypadá tak klik na c.č. :)

Looklet 5-By the lake

26. června 2011 v 14:54 | Deňulíí
Opět po delší době je tu looklet.Udělala jsem ho i proto že je do soutěže.Ještě se musím rozmyslet jestli ho pošlu nebo udělám ještě jiný.Pojmenovala jsem to By the lake-U jezera.Mělo to být na letní téma.No uvidím.Jestli se chcete podívat na tu ,,krásu" tak klik na c.č.

Style by me 6

26. června 2011 v 13:39 | Deňulíí
Ty jo :D Poslední style by me tu byl 23.května :D To je teda sakra dlouho.No ale dneska jsem se konečně odhodlala a něco vytvořila.První jsem našla dlouhé pruhované tričko(bylo černo-bílé ale ta bílá byla taková nažloutlá tak jsem to vybělila :D).K tomu legíny-podobné barvy je i kabelka a nakonec ty boty!!!Jsou úžasnéé.Já bych se na nich sice zabila ale jinak jsou fakt bomba!! :D

Looklet 4-Leopard pattern

8. června 2011 v 19:13 | Deňulíí
Tak tu po delší době dávám zase looklet.Leopard-pattern-což znamená leopardí vzor je hlavně podle roláku bez rukávů a návleků na ruce :) K tomu uplé černé kalhoty a černé lodičky.Jestli se chcete podívat jak to vypadá tak klik na c.č.

Looklet 4-Pink dream

2. června 2011 v 19:28 | Deňulíí
Zrovna jsem se nudila a tak jsem se rozhodla že bych mohla udělat další looklet.Tentokrát je to Pink dream-růžový sen samozdřejmě podle těch šatů a té kabelky.Jestli se chcete podívat jak to vypadá tak obrázky jsou v celém článku :)

Looklet 3-Neon green

29. května 2011 v 18:32 | Deňulíí
No jo mě to prostě baví :DTentokrát je to Neon green-neonově zelená.A rozhodla jsem se že to tu budu dávat i zepředu zezadu a zblízka.Fotky jsou v c.č.

Looklet 2-Blue cheetah

28. května 2011 v 13:07 | Deňulíí
Opět je tu looklet :D Tentokrát jsem se rozhodla že to budu i různě pojmenovávat.Tenhle model jsem pojmenovala Blue cheetah-modrý gepard podle toho tílka :D Klik na c.č.

Looklet 1-Casual outfit

27. května 2011 v 20:15 | Deňulíí
Tak a je tu první look.Nadpisy budou Looklet 1,2,3,....a potom nějaký název.Tento se jmenuje Casual outfit-ležérní oblečení.Doufám že se vám budou líbit a že to tu budu přidávat co nejčastěji :) Klik na Celý článek :)

Looklet

27. května 2011 v 19:57 | Deňulíí
Ahoj,
našla jsem super stránku kde si můžete vytvořit svůj vlastní loook,outfit nebo prostě nějaký model :D Zaregistrujete se a potom už můžete ,,oblékat" A já jsem se rozhodla že se s váma o své obrázky podělím :) Doufám že se vám budou líbit :) Je to taky jakoby takový Style by me :D A stránka je www.looklet.com

Style be me 5

23. května 2011 v 20:44 | Deňulíí
Po dlouhé době tu dávám zase styl podle mě :) Fialové tričko se Spongebobem,potrhané rifle k tomu fialové conversky a fialové brýle wayfarer :) Líbí se vám?

Style be me 4

3. května 2011 v 15:38
Tentokrát je to takové trošku barevnější :D Ale šíleně se mi líbí to tričko.K tomu kraťasy a růžové botky no a na konec barevnéé brýlky.Líbí se vám to?

Style 3

23. dubna 2011 v 10:48
Jsem na noťasu a koukám se na Superstar :D Tak mě tak napadlo že bych mohla udělat další styl.První jsem chtěla dát sukni a k tomu nějaké tílko nebo tričko ale našla jsem nádhernou růžovou koženou bundu a ta byla prostě úžasná.K tomu jsem dala černé uplé kalhoty,kabelku a boty na podpatku.Tak tady to máte :)

Style 2

18. dubna 2011 v 19:00
Tak a je tu druhý styl podle mě.Je to spíš takové sportovní a sladěné do zelené barvy.Mě se to docela líbí.Líbí se vám?

Style 1

16. dubna 2011 v 11:58
Tak a je tu první styl podle mě.Trvalo mi to asi 20 minut :D Takže v pohodě.Mě tohle docela baví(taky chci trochu být návrhářkou :D)takže to tu bude asi častěji :)Líbí se vám to?Hodnocení pište do komentů.

Style by me?

16. dubna 2011 v 11:10
O čem bude tahle rubrika?Vždycky si najdu na internetu nějaké kusy oblečení(např,šaty,boty,náramek,kabelka,..)a potom to upravím do jednoho obrázku.Dám to tady na blog a vy budete hodnotit a psát do komentů jestli se vám to líbí nelíbí atd. ;)
 
 

Reklama